KÕIK SAFARIPAKETID

KONTAKT: sangastesafari@gmail.com

Safari-stiilis suve-, sügis-, talve- või kevadpäevad kollektiividele kuni 200 inimest

Suplus suvises metsajärves, seiklus värvilises sügismetsas, möll poristel/lumistel salateedel – kõike vastavalt aastaajale ja ilmale. Pakume seiklust igal aastaajal ja iga ilmaga!

Sangaste Rukkiküla toiduvaagen kohalike maitsetega saadab safaril seiklejaid kogu päeva. Päev lõpeb romantilise lõkkelõuna ja saunaõhtuga. 

Üllata kolleege unustamatu ja adrenaliinirohke seiklusega.

Telli kohe või loe lisaks

Offroad motivatsioonikoolitus seiklushimulistele 

Tüdinud igavatest seminaridest? Soovid pakkuda kollektiivile motivatsioonikoolitust, kuid ei taha neid piinata PowerPoint’i ja SWOT analüüsiga? Õige valik on Sangaste Safari 4×4 meeskonnakoolitus

Telli kohe või loe lisaks

Safari-stiilis sünnipäev Sangaste metsades 

Unusta igavad sünnipäevad! Kutsu sõbrad Sangaste metsadesse sünnipäevasafarile! Kuulame vanu legende, tutvume Sangaste lossi ja rukkikülaga, sööme lõkketoitu ja katame sünnipäevalaua otse metsa.

Telli kohe või loe lisaks

Lühisafari

Lühisafari on paaritunnine piknikuga lõbusõit safaridžiipidel seltskonnale kuni 8 osalejat. 

Telli kohe või loe lisaks

Sutsakas

Sutsakas on tunnine lõbusõit Sangaste mõisa metsaradadel võimsa safarimaasturiga.

Telli kohe või loe lisaks

Öösafari – adrenaliinisüst Sangaste rukkiküla metsades

Öösafari – see on seiklus, sünnipäev või meeskonnakoolitus, mis meeldib nii väikestele kui suurtele. Lugusid Sangaste öösafarist räägitakse ka aastate pärast.

Telli kohe või loe lisaks

Romantika- ja seikluspuhkus (2 ööbimist)

Uus romantika- ja seikluspakett pakub ühtviisi nii adrenaliinirohket maastiku avastamist meie safaridžiipidel kui ka kümblemist vaid sinu seltskonnale köetud saunas ja mõnusat kuuvalguses lõõgastust põlispuude all soojas kümblustünnis.

Telli kohe või loe lisaks

Eripakkumine Suure Munamäe külalistele – Safariretk “Haanjamaa uinuvad aarded”

Sangaste Safari pakub Suure Munamäe ja Võrumaa külalistele võimalust lustlikuks, adrenaliinirohkeks ja harivaks seikluspuhkuseks. Veedame päeva kaunis Haanjamaa looduses, seigeldes safaridžiibil mööda unustatud külateid, turnides hingematvalt kaunitel mäenõlvadel ja avastades kadunud jõukaid külasid, kunagisi uhkeid mõisaid ja iidseid pühapaiku.

Telli kohe või loe lisaks

Eripakkumine Wagenküll külalistele – Safariretk “Seitse uinuvat Liivimaa lossi”

Sangaste Safari pakub Wagenküll SPA (Taagepera loss) külalistele võimalust lustlikuks, adrenaliinirohkeks ja harivaks seikluspuhkuseks. Teeme avastusrännaku – sõidame piki jahiteid ja salakaubavedajate salaradu ning avastame oma teekonnal uinuvaid kaunitare – Liivimaa losse ja lossikesi, mis alles ootavad oma päästvat printsi.

Telli kohe või loe lisaks

Vähipüügisafari

Vähke püütakse öösel. Seega arvesta, et tuleb öine üritus. Tõsi, paar tundi tasub ikka magada ka. Selleks võta kaasa telk või vähemalt magamiskott. Laud on kaetud hooaja parimate värskete toitude ja sakuskadega, süüa ära kaasa võta. Laual on terav rukkinaps ja vaarikamahl, oma lemmikjoogid võid ise kaasa võtta.

Saadaval vaid augustis

Talvesafari – Adrenaliin + 

Möllame maasturitega lumes ja läbime läbimatuna näivaid teelõike ja radasid, külastame kohti, kuhu te iseseisvalt ei satu, küpsetame ise leiva ja kihutame võimsatel mootorkelkudel mööda romantilisi metsaradu. Naudime sauna- ja lumekümblusmõnusid. Seda kõike Sangaste Rukkiküla maitsvate maitseelamuste saatel.

Saadaval siis, kui talvel on talv

Safari Peipsi jääl

Peipsi järvesafari – see on minipuhkuse pakett perele, väiksemale kollektiivile või (sünnipäeva)seltskonnale. Seltskonna suurus on kuni 8 inimest ja me korraldame teie puhkuse algusest lõpuni – koduuksest koduukseni.

Saadaval siis, kui järvel on jää

Vene safari – retk Peipsi taha

Sul on väike seltskond, kellega soovid kogeda midagi sootuks erilist? Kolmepäevane safariretk Lähi-Venemaale on just see, mida vajad.

Loe lisaks

Suur Kaukaasia safari

Toidu-, kultuuri- ja seikluselamustele keskenduv ekstreemretk “Suur Kaukaasia safari – Mustast Merest Kaspiani” – toimub esimesel võimalusel (kui piirid avanevad).  Kavas tutvuda kõigi Kaukasuse peaahelikust põhja poole jäävate vabariikidega (Adõgee, Karatšai-Tšerkessi, Kabardi-Balkaaria, Põhja-Osseetia Allaania, Inguššia, Tšetšeenia, Dagestan, Kalmõkkia), samuti Krasnodari ja Stavropoli kraiga.    Mis täpsemalt toimuma hakkab, sellest saab lühiülevaate eelmise aasta reisikirjast

Retke hind kujuneb, kui huviliste grupp on koos – siis lepime kokku, milliseid mugavusi ööbimisel, kui mitut toidukorda päevas jne me vajame. Hinnanguline kulu on 2000 eurot ühe osaleja kohta. Registreerumiseks või lisainfo küsimiseks palun kirjutage kiri aadressile sangastesafari@gmail.com 

Loe lisaks

Aastavahetuse safari Sangaste imedemetsas

Külalisi ootab hubane vana palkmajake eemal tsivilisatsioonist, kuuse otsimine lumises imedemetsas ja metsloomade toitmine, jõuluvana külastus ja kingituste lunastamine, salapärane Sangaste loss ja kummitused, kuum saun ja karastav suplus lumes või jääaugus, pidulik õhtusöök Sangaste Rukkiküla hõrgutistega, kangemad ja lahjemad joogid, võimas ilutulestik aastavahetusel, öine kelgutamine, uusaastapidu hommikuni.

Saadaval aastavahetustel

Muinasjutuline pulmapidu Sangaste võlumetsas

Mets on romantiline, võluv ja igavene – nii ka metsas sõlmitud abielu…

Loe lisaks